Volkswagen Golf viti 1999, E zezë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Golf 4 1.4 benzine preferohet nderrim, makines i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme gjendja motorike shume e mire pamja gjithashtu si brenda dhe jashte (AC KONDICIONER, AIRBAG, XHAMAT BUTON),; Vaj filtra te sapo nderruara, sherbime: si bateri te re rrip dinamo pastrim te injektorve, gomat 85-90%; cmimi 1, 650 nderrim + - shumen e makines tjete; Makina nderrohet me nje makine tjtr me 4 dyer, thjesht faktt per makin me te madh. letrat e paguara per nje vi. wats up/viber/ ose TE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.