Volvo C30 viti 2007, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina me Dogane; ; Salloni Lekure; ; NAVI CD TV DVD; ; Kompiuder Bordi; ; Fari Ksenon; ; Xhama Te Erret; ; Klima Zone; ; Komando ne Timon; ; Pilot Autimatik Tiranë
Makina ka ardhur ne tetor nga zvicra, ne super gjendje pa asnje problem, mund ta kontrolloni ku te deshiron; Motor 2.5 Turbo 250cv shume e shpejt; Disqe 18 me goma continental 80%; Kambi. Tiranë
Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Disqe Alumini; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; Shrbimet e Kryera Tiranë
Makina me Dogane; ; Gjendja Perfekte; ; Makina e Ardhur nga Belgjika; ; Makina esht Full Ekstra Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel + aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, d. Tiranë
E shitur
Modeli: C30 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Volvo C30 e sapoardhur nga Italia, pa dogane, e vitit 2007 motorr 2.0 nafte gjendje perfekt. Amortizatore dhe susta sportive, shume ekonomike, 6 shpejtesi, manua. Disqe 17& quot; me goma pothuajse te rej. Sensore parkimi origjina.; ; Shitet per arsye mosperdorim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.