Volkswagen Jetta viti 2012, Gri, 65000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
E shitur
Modeli: Jetta 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 65000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina e sapoardhur nga US.; Prodhim i vitit 2012; Dokumentacion te rregullt: Detyrimet Doganore te paguara; Pajisur me Targa Shqipetare,; Siguracion deri ne Korrik 2018; Motorr 2.0 Benzin /Konsum 7 litra; Shume i pershtatshem per vendosjen e; Impiantit te Gazi; Me 41.600 Milie ( 66.500 km.; Ne gjendje perfekte Motorrike dhe Xhenerik.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.