Hummer H2 në Tiranë viti 2004, E zezë, 173221km

Njoftime të tjera të ngjashme

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
E shitur
Modeli: H2 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 173221 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; HUMMER H2 ORIGJINAL KONPLET DISEGNO BRENDA E BERE ME POROSI EXTR. ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2003.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINAL. KOMPLET VESHJET BRENDA KARBON ORIGJINALE TE FABRIKE. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOSE. TIMON ME NXEMJ. XHAMAT DOPJO TRIPLEK. ME AMORTIZATOR ME AJER DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISH. SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAP. SEDILJE ME LEVIZJE DHE ME NGROHJ. ME SENSOR SHIU TEK XHAM. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUE. DISQET DHE GOMA TE REJA 17 ORIGJINAL TE FABRIKES. DRITAT KSENON BIKSENO. ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONAL DHE KUR MAKINA ESHTE NE LEVIZJE. TAPICERI DISEGNO NGJYRE ZEZE ME TE KUQE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE TE KUQ. MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAP. MAKINA ESHTE E PA PERDORUR NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARG. TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815-;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.