Audi A4 viti 2009, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel... Tiranë
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur; ; ; ; Komanda ne timon; ; Shpejtsi ne timon F1; ; Navigacion; ; Klima; ; Xhamat elektronik; ; Drita te mjegulles; ; Senzora parkingu; ; Liber servisi... Tiranë
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
Full sedilje me ngrohje, timon 3 me komanda, sensor mbrapa origjinal te makines, makina eshte super e paster sic ka ardhur nga jasht e pa prekur fare, goma pothuajse te reja, makina eshte n. Tiranë
S-line S-tronic klimatronic drita Xeno LED Navi DVD Aux Bluetooth Bose sensore parkimi sensore shiu pilot automatik sedilje lekure me komanda me fryrje tavan xhami panoramik komanda ne timon marsh. Tiranë
E shitur
Modeli: A4 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; AUDI A4 S-LINE ORIGJINAL FABRIKE. ME MOTOR V6 TURBO 2.7LMAKINA ESHTE 20.12.2008 DHE ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 200000 KM ORIGJINAL. KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMINII ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKE. TIMON ME NXEMJ. XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJL. SEDILJE ME PALOSJE DHE ME NGROHJE PARA DHE MBRAP. SEDILJE ME LEVIZJE DHE ME MASAZH PARA DHE MBRAP. SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAP. ME SENSOR SHIU TEK XHAM. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUE. DISQET DHE GOMA TE REJA CONTINENTAL 17 ORIGJINAL TE FABRIKES. MAKINA IKA DRITAT ME LED DHE DRITAT KSENON BIKSENO. ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONAL DHE KUR MAKINA ESHTE NE LEVIZJE. TAPICERI NGJYRE E ZEZE KASHMIR ME VRIMA ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOS. MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAP. MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA ME DT 25.05.2017 DHE ME LETRA TE PAGUARA DERI ME D. 09.06.2018. TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815--;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.