Mercedes-Benz E-class viti 2006, E zezë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Mercedes Benz E-Class; Motorri-200 cdi; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Viti i prodhimit-2006; Kilometra-179000; Pershkrimi: Makina eshte me dogane te paguar gati per targa, shume e paster dhe e gatshme per cdo lloj prov; Cmimi-5500; SHPATI AUTOHAUS; Adresa: Rruga Kamez-Fushkruje km 2, ngjitur me karburant 2 Luane. Autotransport Zvicer-Shqiperi-Kosove dhe anasjellta;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.