Toyota Yaris viti 2005, Gri, 80000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; TOYOTA YARIS, VITI 2005, MOTORR 1.3 BENZINE, 84.000 KM ORIGJINALE ME; LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA, ABS-AIRBAG, CD, KONDICIONER, KOMPJUTER BORDI, OPSIONE NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, GOMA POTHUAJSE TE REJA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, E SAPOARDHUR, ME DOGANE TE PAGUAR, CMIMI: 2500 EUR. !!!!! INFO: 0692765740; MAKINA TE TJERA: FACEBOOK: https: ww. faceboo. com/autoclassss/; INSTAGRAM: AutoClass;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.