Toyota Yaris viti 2004, E bardhë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes Toyota yaris viti 2004 me 5 porta ne gjendje shume te mire 1.4 nafte ngjyre gri me 18000km me te gjitha sherbimet e bera me vaj e filtra, shum ekonomike per 100km djeg 4 litra nafte per me teper informacion telefononi ne numrin e dhen;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.