Toyota RAV 4 viti 2007, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Corolla Verso 2.0 D-4D Sol1.995 cm; 85 kW (116 PS) Kambio manua. Klima dixhitale, Navigator dhe kasetofon IKomanda n timon, Pilot Automatik, pasqyr antiverbuese, sensor shiu, mbyllj. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 12/2009, klima, mbyllje qendrore, abs, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, dy celesa. Tiranë
Shitet Toyota Rav4 + 2 pal goma Tiranë
Ne gjendje shume te mire me letra te paguara e sherbime te krye. Xhama te erret, disqe alumini, Klima, Navi et Tiranë
Toyota auris 1.4 dissel e importuar nga zvicra me dogan te paguar gjendje shum te mir shum e paster info Tiranë
6 900€
Telefoni:
0696669622
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1937
Modeli: RAV 4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Toyota Rav4 2007.; 2.2 Nafte Manual.; Start/Stop. (Ndizet pa çels); Pilot automatik.; 156.000 KM. ORIGJINALE.; Sallon lekure. ; Sedilje me ngrohje, dhe elektrike.; Sensor parkimi para/mbrapa.; Pasqyra me palosje.; Xhama te zinje mbrapa.; E sapo ardhur, me dogane te paguar.; Gati per targa.; Cmimi. 6900€; Cel. 0696669622;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.