Toyota RAV 4 viti 2011, E bardhë, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
E shitur
Modeli: RAV 4 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Viti 2011; Motor 2.2 Naft.; Kambjo manuale 6 + 1; 130 mije KM origjinale 100% garanc.; Klimatronik dy zon.; Abs/Esp/Airba.; Xhamat elektri.; Pasqyra komanda elektrike + mbyllj.; Kompjuter bord.; Komanda ne timo.; Goma 90% te rej.; Dokumenta t paguara; Makina eshte ne gjendje shume te mir. Shitet per arsye shendetsor;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.