Toyota Corolla viti 2007, Gri, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
E shitur
Modeli: Corolla 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; TOYOTA COROLLA, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, VITI 27/10/2006, MOTORR 1.4 D-4D ( NAFTE ), 134.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME, ME SHERBIME TE KRYERA, KONSUMI MESATAR 4.5 LITRA /100 KM, KLIMA, CD-OPSIONE NE TIMON, 2 CELESA ORIGJINAL, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, 4 XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMPJUTER BORDI, DISQE DHE GOMA TE REJA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPOARDHUR, ME DOGANE TE PAGUAR, CMIMI: 5400 EUR. !!!! I DISKUTUESHE. CEL: 0692765740; MAKINA TE TJERA: FACEBOOK: https: ww. faceboo. com/autoclassss/; INSTAGRAM: AutoClass;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.