Suzuki Ignis viti 2004, E zezë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA TE ZI NGA FABRIKA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire, eshte perdorur dhe vazhdon ne gjendje pune vetem nga nje perso. Letrat te paguara deri ne qershor 2021. Tiranë
Suzuki Ignis 2017, 1.2 benzine, i bardhe me efekt perleshenc. Ka radio, bluetooth, Aux, Us. Ka kamera mbrap. Sedilje me ngrohj. Eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Suzuki Wagon R, ne gjendje shume ge mire motorrike dhe xhenerike, serviset e bera vaj filtra gomi. Gomat 80% letrat per 1 vit te pagua. Makine familjare shume komode dhe ekonomi. Makina edh. Tiranë
makina e sa po ardhur nga gjemania me dogan te paguar 4X4 viti 2008 shum shum e paster ka dhe 4 goma te reja tjera rezerve drita kseno navgator te madh ka dhe ganxhoshum shum ekonomike nuk k. Tiranë
E shitur
Modeli: Ignis 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina esht ne gjendje shum te mir me letra te paguara per nje vit e gateshme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.