Ford Mondeo viti 2013, Blu, 80000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2002 ngjyra e zeze kambio manuale xhama elektrik kondicioner sendilje me ngrofje pasqyra elektrike disqe 16. Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati pe. Tiranë
Ford fokus 1.8 nafte me dogan te paguar i sa po ardh. makina esht ne super gjendje e gateshme per cdo lloj prove Tiranë
Ford focus motor 2.0 benzin + gaz viti 2009; E sapoardhur me dogan te paguar; Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines Italy dhe I shenuar ne dokumenta; Me kondicione. Tiranë
Ford Focus 1.6 benzin viti 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me 115434 km original liber sherbimi; Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult KOMANDA n. Tiranë
FORD FUSION 1.4 tdci 2007 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 140 MIJE KM super gjendje shume e paster si brenda jashte tapiceri e paster standart Euro 4 xhami pare me rezistence buton Esp full Navigato. Tiranë
7 800€
Telefoni:
0696095561
Shtuar: 29 tetor 2019, numri: 2854
Modeli: Mondeo 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet Ford Mondeo, Viti 2013, 85'000KM, super gjendje. Goma te reja 4 stinet Continental, Nafte, 2 Celsa, Siguracion deri ne Maj 2020, Konsumi : Qytet 7.5L , Autostrada 5.5L

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.