Smart ForTwo viti 2000, E bardhë, 85000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizione. Mundesi per impiant gazi gp. Tiranë
Full Panoramike; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 AirBag; ; Kondicjoner; ; Me Dokumenta deri ne Shtator 2021; ; Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%; ; Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e... Tiranë
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 85000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe ne gjendje perfekte nga jasht. Konsumi i makines shume i ule. Sherbime te sapokryera si brenda dhe jashte makine. Me Dokumenta dhe Taksa te paguar. Cmimi 1600 euro i diskutueshe. 0684545357;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.