Smart ForTwo viti 2002, E zezë, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizione. Mundesi per impiant gazi gp. Tiranë
Full Panoramike; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 AirBag; ; Kondicjoner; ; Me Dokumenta deri ne Shtator 2021; ; Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%; ; Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e... Tiranë
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Smart 600ccc super ne gjendje letrat deri ne qershor te 2018 vaj filtra te ndrruar 4 goma te reja kandele bosch origjinale xhenerike te gjitha te bera makina nuk ka asnje gerrvishje nga jasht tapiceria brenda disqe alumini akull e re kondicioner super ne gjendje xhamat elektrik xhama te zinj para dhe mbrapa dritat ksena tavani panoramik makina eshte teper ekonomike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.