Smart ForFour viti 2005, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

NEW ENTRY NGA FULDA GJERMANI; ; SMART FORFOUR; 1.1 BENZINE; MANUAL; 87.000 KM; EURO 4; KONDICIONER; RADIO CD USB AUX; XHAMA ELEKTRIK; 2 CELSA; DISQE ALUMINI; GOMA TE REJA KONTINENTAL; SHERBIME. Tiranë
Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te r. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike, kambio manuale, start and stop, sedilje lekure me ngrohje, sensor parkimi, drita led, model. Tiranë
Shitet Smart Forfour 1.5 CDI naft. Makina eshte ne gjendje shume te mire, viti prodhimit nentor 2004. Xhama elektrike, cd player, tavan panorami. Makina eshte shume ekonomik. Shume pak. Tiranë
Shitet ose ndrrohet Smart fortwo turbo automat dhe tiptronik viti 2000; ; super gjendje super ekonomik targa AA me letra deri ne shkurt 2020 vlera vjetore e taksave 30 mij lek; ; 100.000 k. Tiranë
2 700€
Telefoni:
0692094244
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1889
Modeli: ForFour 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Smart ForFour.1.5.Cdi.Panoram;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.