Skoda Roomster viti 2007, Gri, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Klima, sensor parkimi, ekran multimedia, disqe alumin. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
SKODA YE. MOTORR 1.2 BENZINE + GA; KLI. XHAMA PASQYRA ELEKTRI. RADIO CD ORIGJINA. DISQE ALUMI. GOMA TE RE. NE GJENDJE SHUME TE MI. E GATSHME PER KONTRO. DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VI. Tiranë
skoda fabia 1.6 naf. e bler ne itali me 0 km dhe e perdorur vetem nga ni pers. makin familjare dhe shum ekonomi. ne gjendje te mir motorrike dhe gjeneri. mundesi nderrimi me kamjo autom. Tiranë
Viti i prodhimit 2010; 2.0 Nafte Tiranë
E shitur
Modeli: Roomster 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Skoda romster, ne kushte optimale vit prodhimi 2007 motor 1.400 manual benzine kilometrazhi 124.641, kolaudimi janar 2018 siguracion gusht 2018 disqe speciale origjinale Skoda dhe tavan panoramik ideale per familje dhe perdorim per femra; Arsyeja e shitjes kemi marre nje makine me km 0;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.