Skoda Roomster viti 2008, E bardhë, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Klima, sensor parkimi, ekran multimedia, disqe alumin. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
SKODA YE. MOTORR 1.2 BENZINE + GA; KLI. XHAMA PASQYRA ELEKTRI. RADIO CD ORIGJINA. DISQE ALUMI. GOMA TE RE. NE GJENDJE SHUME TE MI. E GATSHME PER KONTRO. DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VI. Tiranë
skoda fabia 1.6 naf. e bler ne itali me 0 km dhe e perdorur vetem nga ni pers. makin familjare dhe shum ekonomi. ne gjendje te mir motorrike dhe gjeneri. mundesi nderrimi me kamjo autom. Tiranë
Viti i prodhimit 2010; 2.0 Nafte Tiranë
E shitur
Modeli: Roomster 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Skoda Romster 1, 4 nafte 2008. Makina esht me dokumenta te rregullta. Kambio manuale xhama elektrik tapiceri e paster Makina eshte e ardhur nga zvicra. Ne gjendje perfekte nga ana motorrike si dhe nga ana xhenerike pa asnje gervishtje. makina eshte e gatshme per cfar do lloj prove;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.