Mercedes-Benz C-class viti 2004, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet ose nderrohet c270 cdi vitit 2004 avangard me 200 mij kilometra me letra te rregullta deri me 28/09/2017. Me te gjitha sherbimet e bera, vetem gomat I ka pak te konsumuar. makina disponon sendilie mershini, sendilie me ajer dhe ngrohj. klime me dy zon. larje feneres. kamio automatik. sensor dritash, sensor rripi siguri. SR. AB. ES. baxho sipe. xhama te zinj pa. mundesi nderrimi me makin tjete. te Interesuarit te kontaktojn ne cel ose WhatsApp => 0684047227 ose 0693372977.Flm!!!;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.