MINI Cooper viti 2007, Blu, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
E shitur
Modeli: Cooper 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Mini Cooper viti 2007 1.6 nafte 6 marshe manual 176000 km ka dhe 4 goma rezerve dimrore me disq. mimi 5500 euro i diskutushe. Makina ndodhet ne Itali dhe vjen mbas 3 dites;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.