Mercedes-Benz S-class viti 2003, Gri, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: S-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Mercedes-Benz S Class 320CDI nafte, ne gjendje fantastike, pa asnje problem dhe me letra te rregullt (eri ne Nentor 2017. Viti 2003, 320.000km origjinale dhe sherbime te kryera rregullish. Si brenda dhe jashte pa asnje gervishtje, e perdorur me shume mera. Per cdo informacion, mund te kontaktoni ne numrin 0670696142. Cmimi 4200 Eur; Mos heziton (utomjetin mund ta shikoni cdo dite pas ores 5 30 pasdite.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.