Audi Q7 viti 2008, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40P) Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1. Tiranë
AUDI A6; 2.8 benzine ( ideale per impiant gazi ) QUATTRO VITI 2014 kambio AUTOMATIKE F1 107447 KM me garanci mund te kontrrollohet te AUDI NAVI BAXHA SENSOR PARKIMI, SHIU, DRITASH KAMER. Tiranë
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehati. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete Tiranë
12 500€
Telefoni:
0675543943
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1872
Modeli: Q7 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet Audi Q7 viti 2008; Motorr 3.0nafte me 213600km; S line full opsion ,disponon çdo opsion te mundshem te ketij lloji ,e sapo targuar me dok deri ne 10/10/2020 125000€ cel 0675543943; Mundesi nderrimi me prone ne Tirane + diferencen nga ana ime

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.