Volkswagen Passat viti 2007, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; VW PASAT 2.0 TDI; VITI 2007; KLIMA-ABS-ESP; 10 AIRBAG; XHAMA ELEKTRIK; RADIO VW BLUETOOTH DHE CD; PILOT AUTOMATIC, AUTO HOLD, SENSOR PRESIONI GOMASH; SENSOR PARKIMI, SENSOR SHIU, DRITASH; DISQE ALUMINI 16; SHERBIME TE KRYERA ME LIBER SHERBIMESH; TAPICERI E ZEZE; MAKINA ESHTE BLERE TE VW NE SERBI ME 0 K;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.