Mazda 6 viti 2004, Blu, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK, SRS, DSC, KOMPJUTER BORDI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, FENER ME LUPA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, . Tiranë
ngjyre violet, ne gjendie shum te mire Tiranë
do dit ora 10: 00-20: 00; ; ; ; JO NDRRI; ; Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Abs Esp Airba; ; Radio C; ; Xhama t errt nga fabrik; ; Disqe Alumin; ; Kpjuter bord; ; Cruise contro; ; 7 Vnd. Tiranë
Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
E shitur
Modeli:
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mazda 6 2.0 di diesel viti 12/2004 me 159000 km te certifikuar; Shume ekonomike, konsum 5, 5 /100km; E importuar nga Zvicra; Makina eshte perfekte si e r. Te gjitha sherbimet e ber; Komanda ne timon, autoklima, pilot automatik, antifurt me telekomande dhe block shaft, 4 xhama elektrik, 4 gomat e reja;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.