Nissan Navara viti 2006, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nafte 2.0 Automatike 4x4 panoramike, klima, sensor parkimi, komanda ne timon, pilot automatik, disqe alumini, e. Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizua. Auto Zvicra Shit blerje makinash t. Tiranë
Tavan Xhami, xenon, navigator, kamera mbrapa, opsione ne timon, klima dixhitale me dy zona, sedilje lekure dhe me nxehje, pasqyra elektrike dhe me palosj. Makines i jane bere te gjitha sherbime. Tiranë
Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i kry. Motorr ideal pr impjant ga. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6. Tiranë
Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
E shitur
Modeli: Navara 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Ka ardhur ne shqiperi ne shkurt te 2017.Eshte ne gjendje te shkelqyer, i kam bere te gjitha sherbimet si: nderimin e vajit te motorit, filtrat nderimin e vajit te kambios si dhe lyerjen e shasise nga poshte me antindryshk. Eshte me klim. Me dokumenta te regullta deri ne shkurt te 2018.Shitet per arsyeje emigracioni;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.