Ford Mondeo viti 2001, E bardhë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
DAL NE QARKULLIM NE 2010 SAPOARDHUR ME DOGANE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYER. Tiranë
Shes Ford C max i vitit 2007. Motor 1.6 me naft. Dokumenta deri ne Janar 2022. Eshte me kondicioner per ngrohje dhe ftohj. Eshte ne gjendje shume te mire elektro mekanik. mim i diskutueshe. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON; ; PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuq. Tiranë
E shitur
Modeli: Mondeo 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Ford Mondeo t vitit 2001, motorri eshte 2.0 TDI me pompe mekanike, DuraTorq me zinxhir, 110 KF, 254 mije km me konsum tepr ekonomi; ; Dokumenta t rregullta, kambjo manuale, kondicioner KLIMA, xhamat para elektrike, goma t reja Bridgestone, sensor parkimi mbrapa, kasetofon SONY me USB dhe AUX (origjinalin e kam dhe sht n gjndje funksionale e keni t prfshir nse e doni, ndrrohet thjesh) shrbime t kryera rregullish.; ; Makina ka gervishjte lart e posht pasi jetojm n Tiran, por sht n gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike dhe sht mbajtur me mera. Jam i gatshm ta kontrolloni n mekanikun tuaj pr ta vlersua; ; Bler n Belgjike para 8 vitesh, prdorim vetm persona. Makina ndodhet n TIRAN; mimi: 2000 EUR; ; Pr do pyejtje m shkruani n WHATSAPP ose VIBER + 355 69 27 32 964;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.