SEAT Altea viti 2009, E zezë, 45000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera taksat dhe siguracioni I paguar deri ne maj 2022. e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Tiranë
XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PASQYRA M. Tiranë
SEAT ALTEA XL, XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. Tiranë
Shitet seati ne gjendje te mir motorike edhe xhenerike motori 1.4 benzin gaz me letra edhe me siguracion nderkombeta Tiranë
Sharon seat 6 + 1 me letra deri ne shkurt 2020 goma te reja kondicioner funksional motorr 1.9 nafte me (i) te kuqe Tiranë
E shitur
Modeli: Altea 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 45000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makian eshte ne gjendje perfekte me 46000 km origjinale dhe te vertetushme, automat, xenon bixenon, xhama te zi origjinal + perder, pasqyra me palosje, sensor parkimi, pilot automatik, goma te reja, full kask. etj mundesi ndrrimi por me cmim tjete. )

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.