SsangYong Korando viti 2001, E bardhë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

4x4; ; Makina me Dogane; ; Salloni Lekure; ; NVI CD ESP DVD; ; Klima Zone; ; Makina e Targuar Taksa 1 Vit; ; Xhama te Erret Origjinal; ; Kompiuder Bordi; ; Komando ne Timon Tiranë
Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, ose mund te behet nderrim makine pune ose furgon ose makine me te r. + diferencen Tiranë
Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, Tiranë
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajt. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
Shitet Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi, automat, lim shpejtesie, cruise contro. komanda ne timon f1, sedilje lekur me ngrohje elektike auto xhama te zinj drita kseno Kamer. Tiranë
E shitur
Modeli: Korando 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; SYNGYON KORANDO 2.3 BENZIN. GAZ 4X4; ; MAKINA ME DOGANE E SAPO TARGUA; ; KONDICIONE. C. ES. SEDILE LEKUR. SEDILE ME NGROHJ. TAVAN XHAM. 220 000K. LIBER SERVIV; ; 067 6000 107 PJES MAKINASH GJENINNE PIKEN TON. SI JAGUA. GOL. VOLV. MERCEDESA A DHE B CLAS. ETJ;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.