Renault Scenic viti 2003, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Renault clio 1.5 Nafte me letra deri n tetor siguracion 26 shkurt sherbime t sa po bera arsye emigrimi Tiranë
Shitet Renault Scenic benzie g. Viti 2001 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xheneri. Eshte makine familjare dhe shume praktike per ke. Eshte mbajtur ne garazh, ne gjendje te shkelqye. Tiranë
Shitet renault scenic 2003, 1.9 d. Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te paguara deri ne qershor 2020 turbo e sapo blere ne dyqan me 6 muaj garan. Tiranë
Reno clio me motorr 1.2 benzin shum ekonomike xhama elektrik, kondicioner, radio me Bluetooth Tiranë
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
E shitur
Modeli: Scenic 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Renault scenic viti 2003 motorri 1.6 benzin dhe gaz impjanti gazit eshte i montuar ne ital. T gjitha sherbimet e kryera si vaj filtra, freksion i ri, 4 goma te sapovena t reja, gomina shpatulle te nderruara, me letra te sakta per 1 vit deri m 30 qershor 2018; Shitet per arsye ekonomike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.