Renault Clio viti 1999, Blu, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Renault clio 1.5 Nafte me letra deri n tetor siguracion 26 shkurt sherbime t sa po bera arsye emigrimi Tiranë
Shitet Renault Scenic benzie g. Viti 2001 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xheneri. Eshte makine familjare dhe shume praktike per ke. Eshte mbajtur ne garazh, ne gjendje te shkelqye. Tiranë
Shitet renault scenic 2003, 1.9 d. Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te paguara deri ne qershor 2020 turbo e sapo blere ne dyqan me 6 muaj garan. Tiranë
Reno clio me motorr 1.2 benzin shum ekonomike xhama elektrik, kondicioner, radio me Bluetooth Tiranë
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
E shitur
Modeli: Clio 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; shitet renault clio viti 99-00 1.2 benzin 8 valvula me kondicioner shum ekonomike ngjyr blu kambio manual me 3 porta me letra te paguara deri n dhjetor 156.000 km t vetat sherbimet t gjitha te bera ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht cmimi 1400 euro i disk;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.