Peugeot 208 viti 2014, Gri, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010.FULL OPSION MAKINA SKA NEVOJE PER REKL. MUND TA CONI TA PROVONI NE SERVISIN KU TE DONI. MAKINA ESHTE ME DOGANE DHE DOKUMENTA SHQIPETARE TE RREGULLTA DH. Tiranë
SHITET SUPER PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2009. HARXHON 4 LITRA PER 100. SA KA ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGA. SAPO JANE PAGUAR TE GJITHA LETR. SIGURACI. TAKSA DHE KUALIDIM PER NJE V. GJENDJA. Tiranë
Peugeot 2007, Viti 2008, Motorr 1.4 Nafte, Manial 6 mars. Disqe Alimini 15, Goma 70%, E blere te Peugeot Albania me Zero, 87000 km Originale, E perdorur vetem nja nje dore dhe vetem ne autostrad. Tiranë
Shitet Peugeot 407 e vitit Dhjetor i 2006 me motorr 1.9 Nafte teper ekonomike si brenda qyteti dhe rruge te gja. Makina eshte privat dhe eshte shume e mirmbajtur nga njerez meraklinj dhe shume. Tiranë
Makina esht full option e sapoardhur nga Gjermania me dogan te paguar me libr servisi kilometrat orgjinale te garantuara n gjendje prefekte full option tavan xhami xhama t zinj origjinal gomat. Tiranë
7 500€
Telefoni:
0674070020
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1890
Modeli: 208 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet Peugeot 208, 1.4 HDI, e vitit 2014, kambio automatike (steptronic).; Ne super gjendje xhenerike dhe estetike.; Super ekonomike 4L/100 Km.; Start & Stop Sistem (fiket ne semafor), Pilot automatik, Timon Elektrik dhe Multifunsional, Sensore parkimi, Sensor i Gomash, Disqe Alumini 15', Pasqyra Elektrike, MP3, AUX, Bluetooth.; Cmimi 7500 Euro me TVSH, pak i diskutueshem.; Tel: 0674070020

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.