Volkswagen Passat viti 2001, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; VW Passat b5.5 Version Limo HIGHL 1.9 T-DI; ; Kambio Automatik -Tronic; Komanda ne timon; Pilot Automatik; Baxha Xhami me hapje; Climatrocin; Sensor Shiu; Navigator/ CD/ TEL; Pasqyra elektrike me palosje; Fenere Bi-xenon me larje; Tapiceri Lekur + Kamosh / Sedilje elektrike me memorie + Ngrohje; Xhama te zi origjinal; Mbyllje qendrore me pult;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.