Mercedes-Benz M-class viti 2014, E zezë, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
1€
Telefoni:
0699751522
Shtuar: 20 tetor 2019, numri: 1704
Modeli: M-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja HAPJE DHE MBYLLJE ME shenje gishti komand bordi ne timon + marshe tronic, SENDILET ELEKTRIKE marshin me kamosh dhe me ngroje kondicioner KLIMA-ZONE SIPAS ambientit xhamat te zi, sherbimet te kryera te gjitha ne kohen e duhur me liber sherbimi , nga jasht dhe nga brenda esht shum e paster dhe e mbajtur mir makina ka pasur vetem nje pronare nga ana XHINERIKE dhe MOTORIKE esht full dhe e mbajtur mire per me shum KANTAKTONI TELE..0699751522

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.