Mercedes-Benz M-class viti 2009, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire, letra te sapo paguara, Klima, navigator, ksenon, komanda ne Timon, sendilje elektrike me ngrohje, disqe alumini e. Version avangard, motor 200 kompres. Tiranë
Benc 203 benzin gas kondicioner abs airbeg xhama elektrik disqe alumini sherbime te bera sheno. impnati ne leje qarkulli. makina eshte cdo gje. motorr kamio xhenerike tapice. shitet kam mar. Tiranë
Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
10 900€
Telefoni:
355682007830
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1506
Modeli: M-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
- SALLON LEKURE Ngjyre Kremi, SHUME I PASTER; - Sedilje me ngrohje. ; - Klima me 2 zona para mbrapa; - Navigator ; - RADIO CD, DVD me (bagazhier 6 CD, NAVI GPS AUX USB Bluetooth Tel); - Xhama te zinj origjinal; - Pilot Automatik ; - Sensore parkimi (rreth e rrotull) ; - Pasqyra elektrike , ; - Pedana anesore; - Nuk ka taksa luksi; ; Shitet me cmim OKAZION - i sapoardhur nga Kanadaja;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.