Mercedes-Benz M-class viti 2006, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
5 700€
Telefoni:
0672066622
Shtuar: 22 tetor 2019, numri: 1752
Modeli: M-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
✏ ML 320 2006 FULL OPSION; ✏️320 CDI ( PA TAKS LUKSI ) ; ✏ KAMIO AUTOMAT; ✏️ VITI 2006 ; ✏OPSIONET -NDEZJE START-STOP-NAVI MADH -BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE SHUM TE PASTER + NGROGJE SERDILESH -KOMANDA NE TIMON -LIMITATOR SHPEJTESIE -DISQE ALUMINI AMG - KSENO - BIKSENO- DOPJO KLIMA - ; ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE PAGUARA ; ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...; ; Cmimi ==> 5700 euro okazion ky cmim esht vetem cmim me cash me nderrim e ka cmimin 7000 euro ; ; ✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ; ; ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.