Lexus IS viti 2006, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Lexus ct200h, bateri + benzin, teper ekonomike, 77.000k. Automat, sallon lekure, baxha, xeno, keyless go, start& stop, e. 0695833355 #instagram. AU. AL Tiranë
shitet lexus es350.motori 3.5 benzin shum e shpejt kamer mbrapa sensor par mbrapa perde e pasme qe ulet dhe ngrihet xhama te erret makina eshte ne gjendje perfekt ka ardhur nga amerika dhe esht. Tiranë
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 60000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
E shitur
Modeli: IS 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet LEXUS IS 220D SE me letra te paguara deri 27/04/2018 makina eshte ne super gjendje me goma te reja makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga gjermani. ndezja start sto. ngrohje sedilj. km 200 mij mund ta kontrolloni ku te don. makina eshte shume e paster si brenda edhe jashte eshte e gatshme per cdo lloj prove cmimi 6700 euroLexus. ( Toyota 2.2 turbo) 200 m km origjinale autostra. Vetem 5 m t bera n AL noflla frene & frena t reja mrapa 4 goma t reja N gjendje perfekt. E perdorur m vaj Full sintetic gjithmo;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.