Volkswagen Golf viti 2011, Gri, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Golf VI 1.4 benzin Style look me pasqyra te zeza dhe anesore te zeza, Kambio manual, 100.000km origjinale, sensor parkimi para mbrapa me figure, viti prodhimit 05.05.2011, goma te reja, xhama jeshil te ertet origjinal mbrapa dhe xhami i bagazhit, mp3 me touch, memory card, cd player, sallon rrob kamosh shum i paster, fenera dhe stopa look GTI, sistem marmitash zhurm GT impjant muzike nga fabrika, drita dhe fshirese full automati. Pasqyra me rezistenc kundra shiu. Hold ne malore qe mos te ike mbrapa makin. Sedilje me ngrohj. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerik. Letra te prera deri ne Maj 2018. Bej nderrim me shtim diference nga ana im. C class 2009 e sipe. Passat 2010 e sipe. A4 2010;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.