BMW X5 viti 2010, E zezë, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
E shitur
Modeli: X5 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Ngyra e jashteme e zeze, Tapiceria lekure ngjyre bezhe camel, Active steering, , Klima, 4x4, Libr shrbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, ADAPTIVE DRIVE, Amortizatoret e pasem me ajer Amortizatore me nvel te ndryshueshem, Timon sportive prej lekure, dadiceke bllokues, Disqe 19, Mbyllje e dyerve me vakum, Pedale alumini, Pakete sportive, Kamer parkimi pas, Zgara prej alumini, Shirite te jashtem BMW Individuale prej alumini, Rrjete ndarese bagazhi, Perde ne xhamat mbrapa, Trekendesh reziku dhe kutie e ndihmes se shpejte, Pasqyrat e brendshme dhe te jashteme me funksion antiverbim, Sediljet e para comfort me memorizim, Linje e brendeshme prej drruri, ngjyre bambuje e erret, Sistem per larjen e fenereve, Sistem kontrolli gjate parkimit (PD) Sensore shiu, Drita Xenon, Ajer I kondicjonuar automatik, Pilot automatik me funksion frenimi, Paketa e dritave shtese, Monitor bordi me televizion, DVD changer, Xhama te pasem te erret, Tavane te brendeshem ngjyre te erret Antracit. Gome emergjence, Sistem alarmi, Sinkronizim ne shpejtesi te larta, Makina cdo sherbim e ka te kryer ne koncensionar bmw e vertetueshme nga libri i sherbimev;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.