Skoda Citigo viti 2016, E bardhë, 4999km

Njoftime të tjera të ngjashme

Klima, sensor parkimi, ekran multimedia, disqe alumin. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
SKODA YE. MOTORR 1.2 BENZINE + GA; KLI. XHAMA PASQYRA ELEKTRI. RADIO CD ORIGJINA. DISQE ALUMI. GOMA TE RE. NE GJENDJE SHUME TE MI. E GATSHME PER KONTRO. DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VI. Tiranë
skoda fabia 1.6 naf. e bler ne itali me 0 km dhe e perdorur vetem nga ni pers. makin familjare dhe shum ekonomi. ne gjendje te mir motorrike dhe gjeneri. mundesi nderrimi me kamjo autom. Tiranë
Viti i prodhimit 2010; 2.0 Nafte Tiranë
E shitur
Modeli: Citigo 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 4999 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina esht e 2017 e re zero; Kilometr. Shitet per arsyje familjar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.