Nissan Qashqai viti 2007, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet NISSAN QASHQAI 1.5 dCi shum ekonomik 4.5l/100. NAFTE, ngjyre gri, VITI 2008; E SAPOARDHUR NGA FRANCA ME LIBER SHERBIMESH QE NGA DITA E PAR; Makina disponon mbi 15mij euro fatura te kryer. Tiranë
Shitet xhip Nissan X-Trail 2.2 nafte ekonomik 4x4; Makines i jane bere te gjitha sherbimet perfshire edhe nderrimin e vajit dhe filtra; E gatshme per cdo lloj prove nga ana ju; Per cd. Tiranë
Nisa micra 1.5 nafte; Makina e sapo ardhur nga italia letrat e prera kete jav makina ne gjendje perfekt; hapje mbyllje me shenj gishti nez me celes ne gjep; makina gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Nissan Pathfinder Motor () 2.5L DCi Viti Prodhimit 2010 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Automatike 127, 000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendja Mororike Dh. Tiranë
Nissan Qashqai + 2, Suv viti 2012, versioni Tekna full option, motorr diesel 2.0; ; Kambio automatike; ; 44; ; Tavani i gjithi xham, pasqyrat me palosje; ; Kamera para, mbrapa dhe ne pasqyr. Tiranë
7 500€
Telefoni:
0676000107
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1802
Modeli: Qashqai 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Nisan Qashqai 2.0.Diesel Viti 2007; Makina me Dogane; Cmimi 7.500€;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.