Nissan King Cab viti 1992, E bardhë, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nafte 2.0 Automatike 4x4 panoramike, klima, sensor parkimi, komanda ne timon, pilot automatik, disqe alumini, e. Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizua. Auto Zvicra Shit blerje makinash t. Tiranë
Tavan Xhami, xenon, navigator, kamera mbrapa, opsione ne timon, klima dixhitale me dy zona, sedilje lekure dhe me nxehje, pasqyra elektrike dhe me palosj. Makines i jane bere te gjitha sherbime. Tiranë
Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i kry. Motorr ideal pr impjant ga. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6. Tiranë
Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
E shitur
Modeli: King Cab 
Viti: 1992 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet Nissan 4x4 2.5 benzine ne gjendie te shkelqyer xhenerik dhe motorrike ka disa gervishie nga jasht shum pak e perdorur me ridodo makina eshte shum e fuqishme shitet2000euro bashke me implant gazi te montuar pa dokumenta (te mbaruara);

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.