Mercedes-Benz M-class viti 2013, E bardhë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
27 100€
Telefoni:
0685558560
Shtuar: 29 tetor 2019, numri: 2846
Modeli: M-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Cmimi i negociueshem.; Shitet mercedes benz ML 350 Bluetec Makina eshte e pa perdorur fare ne shqiperi Makina eshte ne super gjendje vizauale dhe teknike e sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar dhe letrat sapo prera per 1 vit, makinen e kam sjell vete nga Gjermania makina eshte blere ne koncesionar ,dhe per ta vertetuar jane te gjitha letrat e dyqanit si ndhe duket qarte ne foto.; • ML 350 CDI BLUETEC; • Viti: 2013; • Km 200.000; • Me dogan te paguar; • Full panorama; • Distronic; • Timon me nxemje; • Dyert me thithje; Navigator i madh Multifunksional, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Light System, Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, ECO Start/Stop, Clima Tronic, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Clima Tronic, Airmatic, Sensor Parkimi, Distronic, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Elektrike dhe memorie, Pasqyrat me Palosje, Bagazhi Elektrik, Xhamat e Zinj Origjinal, Disqet 21 Te gle 2017 Origjinal MB etjj.... -; Mercedes, Audi, Bmw, Crysler, Cadillac, Wolksvagen; E class, S class, G class, C class, A class, B class; X6 , X5 ,X3, serie7 , serie5; Q7, Q5 , A6 , A5 , A4, A3; Golf, Passat , Bora, Tourang, Tiguan

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.