Mercedes-Benz M-class viti 2011, E bardhë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: M-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Ml 350 Bluetec, keylesgo ( ndezie & hapja e dyerve me gisht ), bagazh me buton, dritat bixenon, sensore parkimi, kamera, stopat dhe dritat e mjegulles me Led, shkalle, xhama te zi ( origjinale ), baxha xhami, tv + dvd ( 3 televizore ), sedilet me ngrohje ( para dhe mbrapa ), sedilet me komanda elektrike dhe me memorie, klima me 2 zona, tapete 2 pale ( vere dhe dimri ), pasqyra inteligjente ( me 3 kendesha sinjalizues ne raste kur dikush ju parakolon dhe ju nuk e shihni), goma te reja te sapo vena ( goma vere dhe dimri ), sherbime te sapo kryera ( vaj + filtra te motorrit dhe kambios ) super fuuuulll;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.