Mitsubishi Pajero viti 2002, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mitsubishi ASX viti 2011, 2.0 benzin/g. 116 mije. Impiant Lovato, super ekonom. 4x4 dhe me diferencial te bllokuesh. Kambio automat 6 marshe dhe tiptronik me komanda ne tim. Klim. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
E shitur
Modeli: Pajero 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Motorr2.5 TDI goma 80% ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrik. Mbyllje qendror. Pasqyra elektrik. Baxha xham. Sallon leku.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.