Mitsubishi Pajero viti 2010, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mitsubishi Pajero sport, 2.5 naft, 2002, letra te paguara deri ne fund te korrikut, 239 mij km te sajat, rrip fazature i nderruar para nje muaji, makina shitet per arsye emigrimi, cmimi 4400 euro. Tiranë
Mitsubishi Outlander, 2005, 170.000, 4900 euro Tiranë
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 185000 km Tiranë
9 500€
Telefoni:
0695599998
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1663
Modeli: Pajero 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makines sapo jan kryer tgjitha sherbimet ferrotat e reja, vaj flitra motorri dhe kamio . 4 amortizator te gjith gominat 2 semiakse kiti rripave 4 gomat e reja dhe 2 baterit makina esht gjendje perfekte .. tapice lekure sedilje me ngrohje dhe levizje pasqyra elektronike Cmimi 9500 i pa diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.