Mitsubishi Grandis viti 2008, Gri, 204200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Modeli: Grandis 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 204200 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mitsubishi Grandis 2.0 Diesel, VIti Prodhimit 2008 me 223.000 km, kamio manual, cd player, kondicioner, letra te gjitha te paguara deri ne 08.09.2020, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik; Cmimi4200 Euro I Diskutueshem; Cel-069 60 60 990--- KLODI; Cel-069 45 77 877---ZYRA; Facebook---Auto Metaj; Instagram--AutoMetaj; ;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.