Mercedes-Benz M-class viti 2011, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
22 200€
Telefoni:
37745613666
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1816
Modeli: M-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
VETURA GJENDET NE KOSOV PA PROBLEM MUND TE SJELLET NE SHQIPERI; ; MERCEDES ML 250 CDI; 4 MATIC BLUE EFFICENCY; VITI 2011 MODEL 2012; KLIMATRONIC; TELEFON SYSTEM ; START STOP; BIGXENON DRITAT; LEDA; NAVIGACION; DVD MP3; ULSET ME NXEMJE; SHPEJSI F1; ULSET LKUR&SHTOF; KUKEN PER RIMORKIO; ; INFO NE +37745613666---+38649858656; viber+37745613666; KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00; SMS IMEL MOS DERGO; 045613666; FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...; VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI; FSHATI STANOVC I EPERM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.