Mercedes-Benz E-class viti 2002, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Mercedes Benz E-Clas; Fuqia Motorrike: 220. Naft. CD; Viti i Prodhimit: SHTATOR 2002. ELEGANCE ( SERIA E FUNDIT E KETIJ MODEL) Ngjyra BLU E ERRET; Kamio: AUTOMATIKE; Kilometrat: 190 MIJE KM; Ka ardhur nga Gjermania NE KORRIK 2017; SEDILJE LEKURE E ZEZE E SHUME E MIREMBAJTUR; E TARGUAR DHE LETRAT E SAPO BERA ME AFAT DERI NE GUSHT 2018; EKRAN I MADH, NAVI, KASETOFON, C. TV; Drita Xenon; Kondicione. Klima 2 Zona; ABS, ESP; Komanda Ne Timon; Pasqyra Elektrike + Palosje; Sensor Shiu, Sensor Dritas; VAJ E FILTRA TE SAPO NDERRUAR; Xhamat me komandim elektrik; ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER ESTETIKE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI. PER PERSONIN QE PELQEN KETE LLOJ MAKINE E PRODHUAR NE FUND TE SHTATORIT VITI 2002 NE GJENDJE TE SHKELQYER EDHE PJESA POSHTE, MUND TA KONTROLLONI KU TE DON; ; CMIMI 4100 EURO; ; KONTAKT 0665511700;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.