Mercedes-Benz CLS viti 2006, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: CLS 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; ; Shitet Mercedez CLS 320 CDI, AUTOMAT NAVI-DVD KLIMADIGITAL KLIMA ME 2 ZONA SENSORE PARKIMI PARA & PAS TIMON MULTIFUNKSIONAL MARSHA NE TIMON (F1) KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI PILOT AUTOMATIK SENSORE DRITASH SENSORE SHIU SALLON LEKURE PASQYRA ME PALOSJE, ELEKTRIKE, ANTIVERBUSE DHE ME NGROHJ. XHAMA FOTOKROMATIK, DRITAT XENON BI XENON INTELIGJENTE DRITA MJERGULLE ME LED LARSE FENERASH ANTIFURT 2 CELSA ME PULT TEL me Bluetooth ABS ESP SRS ASR 8 AIRBAG Disqe Goma te reja Sherbimet e bera te Mercedez Benz, dhe e bler me 0 km tek mercedes benz dhe e perdorur vetem nga nje dor. makina eshte ne gjendje prefekt;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.