Mercedes-Benz M-class viti 2005, E bardhë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire, letra te sapo paguara, Klima, navigator, ksenon, komanda ne Timon, sendilje elektrike me ngrohje, disqe alumini e. Version avangard, motor 200 kompres. Tiranë
Benc 203 benzin gas kondicioner abs airbeg xhama elektrik disqe alumini sherbime te bera sheno. impnati ne leje qarkulli. makina eshte cdo gje. motorr kamio xhenerike tapice. shitet kam mar. Tiranë
Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
1€
Telefoni:
0699972288
Shtuar: 17 tetor 2019, numri: 1480
Modeli: M-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes ML320//4Matic 2005-2006 Pa Taks Lluksi Nafte Modeli Me Susta Dhe Amortizator Jo Me Sistem Me Ajri Full Options 220.000 Km Makina Posedon:Stopa led 2011 -Komanda Ne Timon -Celes Me Thithje -Sistem Audio Origjinale -Sendilje Me Fryrje -Pasqyra Me Palosje -Klima Bizonale -Sesnor Parkimi -Sensor Dritash -Sensor Shiu Makina Eshte Perfekte Cdo Sherbim I Kryer Ne Kohe E Gatshme Per Cfardolloj Prove.Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.